ПРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА


РОЗВИНУТА ВОЛИНЬ В ЄДИНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ УКРАЇНІ — ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ

Стратегічна мета – сильна, незалежна Україна

1. БЕЗПЕКА

Найголовнішим нашим завданням є відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном.
Вважаю за необхідне:
- відновлення та реалізацію стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію;
- оновлення Стратегії національної безпеки України;
- реформування та оснащення ЗСУ сучасними видами озброєнь;
- переорієнтація армії з врахуванням тенденцій та нових методів ведення війни.

2. ПОЛІТИЧНИЙ РОЗВИТОК

Головними пріоритетами реформ у державно-правовій сфері я вважаю наближення України до європейських стандартів урядування, реформування судової та правоохоронної систем, обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.
Обстоюю необхідність кадрового очищення та оновлення органів влади. Люстрація, яку вимагає суспільство, має відбутися.
З метою більш ефективної протидії корупції підтримую створення незалежного антикорупційного органу з широкими повноваженнями, а також запровадження обов'язкового декларування чиновниками, політиками, суддями, працівниками прокуратури та ін. як доходів, так і витрат.

3. ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Україна має самостійно визначити «точки економічного зростання», виходячи з особливостей свого геополітичного становища та власних ресурсів.
Виступаю за розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.
Диверсифікація джерел постачання газу, використання альтернативної енергетики та заходи енергоефективості мають не лише захищати нашу незалежність, а й стимулювати осучаснення економіки. Запорука успіху України — в енергетичній незалежності, особливо від Російської Федерації.
Вважаю, що Україні під силу стати світовим лідером на ринку сільськогосподарської продукції та в інших галузях.

4. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ І ГУМАНІТАРНИЙ РОЗВИТОК

Попри всі проблеми, які переживає Україна, ми не маємо права обійти увагою малозабезпечених, знедолених. Вимагатиму чіткого розмежування учасників АТО і учасників бойових дій з відповідним підходом у наданні пільг. Не допускатиму скасування чи скорочення субсидій малозабезпеченим громадян на оплату комунальних послуг.
Підтримую поширення використання державної мови в інформаційному, освітньому, культурному просторах, у побуті і суспільних комунікаціях.
У медичній сфері пріоритетом є забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.

5. СПЕЦІАЛЬНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ДЛЯ ЛУЦЬКА ТА ВОЛИНІ

Луцьк - затишне європейське місто, один із важливих культурних та історичних центрів в Україні. Моє головне завдання – сприяти тому, щоб лучани отримали максимальну користь від цього неформального статусу.
Призначення на важливі посади будуть відбуватись тільки через відкриті конкурси та громадські слухання. Без якісного кадрового забезпечення місто не зможе ефективно використовувати свій потенціал. Ключові реформи мають проходити перевірку у нашому регіоні. Залучення інвесторів можливе лише за умови проведення реформ.
Місто Луцьк має перетворитись на безпечне, комфортне та приємне для своїх мешканців середовище з якісною інфраструктурою та сучасними практиками самоврядування. Європейські принципи та українська гостинність — запорука процвітаючого Луцька.

Це час випробувань для України.

Це час, коли мають об`єднатися всі, хто готовий стати на захист України і взяти на себе відповідальність за долю мільйонів українців.

Це час, коли Україна має шанс, зберігши свою єдність, стати успішною європейською державою, а Волинь її окрасою та однією з «точок розвитку».

ВІД ЄДНАННЯ - ДО ПЕРЕМОГИ!

ВІД ПЕРЕМОГИ - ДО МИРУ, БЕЗПЕКИ ТА РОЗВИТКУ!